KONTAKT

STOCZEK NATURA Sp. z o.o.
21-450 Stoczek Łukowski
ul. Dwernickiego 5

Kontakt:
Zarząd
Prezes Zarządu Adam Ławnik
tel. +48 25 797 01 97 lub +48 25 797 01 98
fax. +48 25 797 01 70
e-mail: firma@stoczek.com.pl
e-mail: sekretariat@stoczek.com.pl
godziny pracy biura:
pn-pt: 08:00 – 16:00

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
VI Wydział Gospodarczy – Krajowy Rejestr Sądowy, pod nr 0000050439
Kapitał Zakładowy : 15 707 800 PLN


    LOGISTYKA

    Anna Konicka
    Kierownik Zespołu Obsługi Klienta
    tel. (+48 17) 875 30 14
    fax (+48 17) 854 15 47
    a.konicka@makarony.pl

    PRODUKCJA

    Małgorzata Celej
    Kierownik Produkcji
    tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 120
    fax. (+48 25) 797 01 70
    m.sledz@stoczek.com.pl

    KSIĘGOWOŚĆ

    Alicja Hinz
    Główna Księgowa
    tel. (+48 25) 797 01 97 wew.116
    fax (+48 25) 797 01 70
    a.hinz@stoczek.com.pl

    KONTROLA JAKOŚCI

    Agata Komorowska
    Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania Jakością
    tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 123
    fax (+48 25) 797 01 70
    a.komorowska@stoczek.com.pl

    TECHNOLOGIA

    Aneta Izmer
    Główny Technolog
    tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 123
    fax (+48 25) 797 01 70
    a.izmer@stoczek.com.pl

    ZAKUPY

    Daniel Wołoszka
    Kierownik ds. Zakupów
    tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 122
    fax (+48 25) 797 01 70
    d.woloszka@stoczek.com.pl

    HANDEL TRADYCYJNY

    Mariusz Jaworski
    Dyrektor Sprzedaży ds. HT
    tel. (+48) 516 077 070
    m.jaworski@makarony.pl

    Mariusz Dawicki
    Menadżer Makroregionu Zachód
    tel. (+48) 509 029 279
    mariusz.dawicki@makarony.pl

    Karol Pawłowski
    Koordynator regionalny CEN
    k.pawlowski@makarony.pl
    tel. (+48) 509 669 004

    HANDEL NOWOCZESNY

    Agnieszka Bruszewska
    Kierownik ds. Opakowań i Marketingu
    tel. (+48 22) 460 24 00
    a.bruszewska@stoczek.com.pl

    Robert Zielak
    Dyrektor Sprzedaży, Private Label, B2B, Dyskonty
    tel. (+48) 502 436 866
    r.zielak@stoczek.com.pl

    Mariya Strelbitskaya
    Senior Export Manager
    tel. (+48 22) 460 24 17
    m.strelbitskaya@makarony.pl

    Katarzyna Siejko
    Kierownik ds. Kluczowych Klientów, Produkty Brandowe
    Tel: (+48) 605 052 662
    k.siejko@makarony.pl