Kontakt

STOCZEK NATURA Sp. z o.o.
21-450 Stoczek Łukowski
ul. Dwernickiego 5

Kontakt:
Zarząd
Prezes Zarządu Adam Ławnik
tel. +48 25 797 01 97 lub +48 25 797 01 98
e-mail: firma@stoczek.com.pl
e-mail: sekretariat@stoczek.com.pl

Godziny pracy biura:
pn-pt: 08:00 – 16:00

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku VI Wydział Gospodarczy – Krajowy Rejestr Sądowy, pod nr 0000050439

NIP: 825-17-27-212
Kapitał Zakładowy : 15 707 800 PLN


    LOGISTYKA

    Anna Konicka
    Kierownik Zespołu Obsługi Klienta
    tel. (+48 17) 875 30 14
    fax (+48 17) 854 15 47
    a.konicka@makarony.pl

    PRODUKCJA

    Małgorzata Celej
    Kierownik Produkcji
    tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 120
    fax. (+48 25) 797 01 70
    m.sledz@stoczek.com.pl

    KSIĘGOWOŚĆ

    Alicja Hinz
    Główna Księgowa
    tel. (+48 25) 797 01 97 wew.116
    fax (+48 25) 797 01 70
    a.hinz@stoczek.com.pl

    TECHNOLOGIA

    Aneta Izmer
    Główny Technolog
    tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 123
    fax (+48 25) 797 01 70
    a.izmer@stoczek.com.pl

    ZAKUPY

    Daniel Wołoszka
    Kierownik ds. Zakupów
    tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 122
    fax (+48 25) 797 01 70
    d.woloszka@stoczek.com.pl

    HANDEL TRADYCYJNY

    Mariusz Jaworski
    Dyrektor Sprzedaży ds. HT
    tel. (+48) 516 077 070
    m.jaworski@makarony.pl

    Tomasz Banach
    Menadżer Makroregionu Północ
    tel. (+48) 501 798 669
    t.banasz@makarony.pl

    HANDEL NOWOCZESNY

    Agnieszka Bruszewska
    Kierownik ds. Opakowań i Marketingu
    tel. (+48) 506 118 182
    a.bruszewska@stoczek.com.pl

    Robert Zielak
    Dyrektor Sprzedaży, Private Label, B2B, Dyskonty
    tel. (+48) 502 436 866
    r.zielak@stoczek.com.pl

    Katarzyna Siejko
    Kierownik ds. Kluczowych Klientów
    – Produkty Brandowe,
    Brand Manager So Food,
    Tel: (+48) 605 052 662
    k.siejko@makarony.pl

    EKSPORT

    Mariya Strelbitskaya
    Senior Export Manager
    tel. (+48) 509 029 243
    m.strelbitskaya@makarony.pl

    Liliya Chebotaryova
    KAM ds. Eksportu
    tel. (+48) 508 089 176
    l.chebotaryova@makarony.pl